733-757-888
| Zaloguj się Załóż konto Schowek (0)
Strona główna » Blog » Naturalny szampon do włosów z chleba

Naturalny szampon do włosów z chleba

Data dodania: 15-10-2021

Pozbawione chemii, naturalne szampony do włosów tak samo, jak wszelkie inne artykuły — do twarzy czy ciała, nie są już na rynku nowością. Jednak kosmetyk na chlebowym zaczynie, który możesz znaleźć w naszej ofercie, zdecydowanie różni się od produktów ziołowych, jakich wiele w sklepach. Sprawdź, czym odznacza się ten produkt, co możesz zyskać, gdy po niego sięgniesz i zadbaj o swoje włosy z użyciem wyjątkowych kosmetyków Aquafarina Fermenti!

Zaczyn chlebowy także dla urody?

Składniki znajdujące się w zaczynie na chleb, pochodzące przede wszystkim z drożdży, sprawiają, że ciasto może rosnąć. Okazuje się jednak, że mają także wyjątkowy wpływ na zdrowie i urodę, czemu zresztą trudno się dziwić, jeśli uświadomisz sobie, że są to mikroelementy, witaminy, minerały oraz żywa flora bakteryjna. To, co fantastycznie wpływa na ciasto chlebowe, świetnie działa też na skórę głowy oraz włosy. W jaki sposób?

Kosmetyki drożdżowe czy suplementy na bazie drożdży stworzone z myślą o wzmacnianiu pasm i poprawianiu kondycji skóry nie są na rynku nowością. Naturalny szampon do włosów na bazie zaczynu chlebowego (https://chlebowe.pl/szampony-naturalne-c-1_3.html) ma jednak cenne składniki w naturalnej postaci. Nie tylko odżywiają one pasma, ale też, a raczej przede wszystkim, dbają o skórę głowy. Pielęgnują ją, zmniejszają wydzielanie sebum i tworzą optymalne warunki dla zdrowego wzrostu. Mogą go też przyspieszać.

Naturalny szampon chlebowy — czy warto?

Wiele osób nie wierzy w zasadność używania dobrych szamponów, uważając, że kosmetyki te są zbyt krótko na włosach i skórze głowy, by mogły realnie pomóc czy faktycznie zaszkodzić. Tak naprawdę jednak środek taki jest podstawą pielęgnacji i to od jego zmiany powinno się zaczynać, jeśli chce się mieć zdrowe włosy i skórę głowy. To kondycja tej drugiej jest najważniejsza, stan i tempo wzrostu kosmyków zależą od kondycji skalpu, dlatego trzeba zadbać o ten czynnik. Naturalny szampon chlebowy jest produktem bez chemii, dzięki czemu nie podrażnia wrażliwej skóry głowy, co często robią sklepowe, pełne detergentów kosmetyki. Odżywia, pielęgnuje, reguluje wydzielanie sebum, a przy tym oczywiście skutecznie myje. Można więc cieszyć się uczuciem czystych, świeżych włosów i skóry głowy oraz mieć świadomość, że dobrze się o nie dba, w sposób naturalny.

Szampon na zaczynie drożdżowym — dla kogo?

Po produkt ten może i powinien sięgnąć każdy, kto ma problemy z włosami i skórą głowy czy też po prostu chce dobrze o nie zadbać, mając świadomość tego, że dobry szampon to podstawa pielęgnacji. Dzięki temu, że jest to kosmetyk bez chemii, oparty wyłącznie na naturalnych, wysokiej jakości składnikach, na czele z drożdżami, świetnie nadaje się do codziennego stosowania. Szampony używane każdego dnia muszą być szczególnie delikatne, by nie wysuszały i podrażniały, a ten sprawdzi się idealnie. Polecamy go także dla osób z pasmami zniszczonymi i przesuszonymi. Już po kilku zastosowaniach można zauważyć lepsze nawilżenie i wzrost elastyczności kosmyków.

Wyjątkowe właściwości

Większość szamponów do włosów dostępnych na rynku zapewnia tylko wstępną pielęgnację — konieczne jest nałożenie po nich odżywki. Jeśli dziwisz się, że w naszej ofercie nie ma takiego uzupełnienia, zapoznaj się ze specyfikacją proponowanych produktów, a przekonasz się, że one w zupełności wystarczają do tego, by mieć idealne kosmyki. Wyjątkowe właściwości chlebowych środków myjących powodują, że jednocześnie zapewniają one skuteczną pielęgnację. W praktyce oznacza to, że stosując naturalny szampon chlebowy, nie musisz już troszczyć się o nałożenie odżywki, gdyż Twoje pasma staną się:

  • nawilżone,
  • nabłyszczone,
  • wygładzone, dzięki czemu łatwo będzie Ci je rozczesać.

Taka pielęgnacja podczas mycia to wielka oszczędność czasu, poza tym nie musisz stosować odżywek i masek z dodatkiem składników chemicznych. Pozwala to uniknąć ryzyka obciążenia włosów. Osiągnięcie tego efektu było dla nas bardzo ważne, gdyż szampony chlebowe z oferty przeznaczone są przede wszystkim dla osób z problemem nadmiernego przetłuszczania. Składniki zmniejszają wydzielanie sebum, dzięki czemu zapominasz o tłustych pasmach!

Włosy rosną jak na drożdżach!

Innym bardzo ważnym aspektem działania naszych wyrobów jest pobudzanie wzrostu włosów. Wybierz naturalny szampon na zaczynie chlebowym i dzień po dniu obserwuj, jak Twoje pasma pięknieją. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, by poznać wyjątkową nowość na rynku!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
 
        alt            alt              "Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl".
 
Project by: TREjka | Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
{__CONTACT_LEADER}