733-757-888
| Zaloguj się Załóż konto Schowek (0)
Strona główna » Witamy w sklepie

Witamy w sklepie

Kosmetyka Chlebowa

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda połączenie zdrowego odżywiania i pielęgnacji skóry? W Aquafarina Fermenti postanowiliśmy zawrzeć to powiązanie w naszych naturalnych produktach do ciała i włosów. Seria chlebowych kosmetyków, ‘wypiekanych’ w naszej manufakturze nie tylko kusi pięknym zapachem świeżo wyjętych z pieca bochenków. Nasze kosmetyki naturalne przede wszystkim zawierają dobroczynne składniki – między innymi znajdujące się także w chlebie drożdże piekarskie, ze swoimi słynnymi witaminami Saccharomyces Cerevisiae, oraz zakwas pełen enzymów i substancji odżywczych.

Główny składnik

Z wody, mąki i mikroorganizmów przygotowujemy zaczyn chlebowy. Rośnie w cieple i pod opieką dobrych bakterii. To biochemia i duch. Nasz zaczyn mógłby być początkiem chleba. Ma wszystko, co powinien, by odżywiać: minerały, witaminy, mikroelementy i żywą mikroflorę.
Moglibyśmy wypiec Najlepszy chleb !!

Chlebpress

Nasze Wypieki

Zestaw chlebowy


 
Proces pielęgnacji, podobnie jak proces wypieku, wymaga użycia odpowiednich składników we właściwej kolejności. W naszej ofercie najpierw odżywia Mydło Chlebowe w płynie. Ten naturalny kosmetyk można używać do mycia i odżywiania całego ciała. Dzięki swoim dobroczynnym składnikom pozostawia skórę głęboko nawilżoną i jedwabiście gładką. Drugim krokiem do kompleksowej pielęgnacji jest Szampon Chlebowy. Ten delikatny preparat zapewnia włosom bogactwo witamin i enzymów, regulując jednocześnie mikrobiom skóry głowy. Produkty te są szczególnie polecane dla skóry wrażliwej i problematycznej.

Sklep

Przejdź do strony głównej
 
        alt            alt              "Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl".
 
Project by: TREjka | Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
{__CONTACT_LEADER}