733-757-888
| Zaloguj się Załóż konto Schowek (0)
Strona główna » Klienci Biznesowi

Klienci Biznesowi

Przesuszona cera i suche, zniszczone włosy to problem wielu z nas. Kosmetyki dostępne na półkach sklepowych zazwyczaj zawierają chemiczne składniki, które niekorzystnie wpływają na stan skóry całego ciała. Wychodząc naprzeciw tym problemom, stworzyliśmy naturalne mydła i szampony do włosów oparte na zakwasie chlebowym, który jest ceniony za swoje właściwości zdrowotne i pielęgnacyjne. Wyjątkowość naszych produktów polega na tym, że jako jedyni wykorzystujemy zakwas żytni podczas fermentacji, w wyniku której wydobywają się substancje odżywcze, witaminy, minerały oraz kwasy organiczne mające dobroczynny wpływ na zdrowie, dlatego kosmetyki – mydła i szampony marki chlebowe.pl – są unikatowe na skalę światową. Naturalność i najlepsze składniki to wartości, na których się opieramy. 

Kosmetyki pełne witamin

Nasze produkty wspaniale wpływają na stan nawilżenia całego ciała, włosów i paznokci. Mydła i szampony oparte na zakwasie chlebowym zawdzięczają to odpowiedniemu pH, ekstraktom oraz właściwościom odżywczym zawartym w drożdżach piekarskich. Jest to bogate źródło witamin z grupy B, E, a także chromu, cynku, magnezu, jodu, wapnia, żelaza oraz sodu. Zakwas chlebowy jest używany w leczeniu chorób skóry; korzystnie wpływa na stan cery, która staje się promienna i sprężysta. Oddziałuje też na włosy, które stają się gęste i błyszczące. W ofercie naszego sklepu znajdziecie tylko naturalne polskie kosmetyki o pięknym zapachu świeżo wypieczonego bochenka chleba. Każdy naturalny szampon i mydło w płynie na stronie internetowej chlebowe.pl bazuje na wegańskiej formule, czyli nie znajdziecie tam substancji pochodzenia odzwierzęcego. 

Kosmetyki dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Sprzedajemy naturalne produkty do włosów i mydła w płynie bez szkodliwych dodatków, które mogą źle wpływać na kondycję włosów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wyłącznie to, co przysłuży się Waszemu ciału i zdrowiu. Naturalne szampony naszej produkcji oparte na zakwasie chlebowym pobudzą do wzrostu cebulki włosowe, a wszystko to dzięki neutralnemu pH i działaniu kwasów, które wydzielają się podczas fermentacji. Połączenie tych wszystkich składników oraz witamin z grupy B korzystnie wpłynie na kondycję naskórka, co ograniczy wydzielanie sebum. Dzięki działaniu naszych kosmetyków włosy przestaną się tak przetłuszczać, staną się też gęste i błyszczące. 

Naturalne kosmetyki oparte na zakwasie chlebowym

Na kondycję organizmu wpływa nie tylko to, co jemy, ale też wszystko, co pochodzi z zewnątrz. Każda substancja mająca kontakt z naskórkiem przenika do tkanek ciała, dlatego tak ważne jest, aby używać jak najmniej chemicznych produktów, które mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie, powodując alergie, wysypki i uczulenia. Naturalne polskie kosmetyki, a więc nasze szampony i mydła oparte na zakwasie to prawdziwy skarb dla naszego zdrowia – kwasy, witaminy i enzymy doskonale nawilżą zarówno włosy, jak i całe ciało, i pozostawią je piękne gładkie oraz promienne. Wykorzystywany przez nas zaczyn chlebowy stymuluje wydzielanie kolagenu, co sprawia, że skóra nabiera młodszego wyglądu, stając się bardziej sprężysta. W ten sposób zyskuje odpowiednią jędrność i gęstość.

Odpowiednie dla nas pH jest umiarkowanie kwaśne i mieści się w granicy między 4,5 a 6. Naturalne mydła w płynie w ofercie sklepu chlebowe.pl zawierają odczyn 5,5, dzięki któremu skóra staje się aksamitna i miła w dotyku, a dodatkowo dzięki składnikom zawartym w zakwasie będzie wyglądała zdrowo i promiennie. Wszystkie nasze kosmetyki, szampony i mydła dostępne w sklepie chlebowe.pl, są wykonane w 100% ze składników naturalnych.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie do naszego asortymentu, z chęcią rozwiejemy wszystkie pojawiające się wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu. Warto postawić na specjalistyczną pomoc i wybór najlepszych rozwiązań w zakresie pielęgnacji skóry całego ciała. Warto też sięgać po rozwiązania, które są unikatowe, a z takich korzystamy w chlebowe.pl.


Schlebiaj sobie z nami !

Aquafarina Fermenti  zaprasza do współpracy nie tylko SPA, ale również sklepy internetowe, sklepy stacjonarne, drogerie, butiki, hurtownie i sieci ceniące jakość sprzedawanych produktów. Aby nawiązać współpracę i wprowadzić nasze kosmetyki do swojej oferty zapraszamy do kontaktu  kontakt@chlebowe.pl | +48 733-757-888
lub zarejestruj się na naszej platformie B2B Zarejestruj | BH24 czy też wypełnij poniższy formularz.

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:

Przejdź do strony głównej
 
        alt            alt              "Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl".
 
Project by: TREjka | Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
{__CONTACT_LEADER}