733-757-888
| Zaloguj się Załóż konto Schowek (0)
Strona główna » O nas

O nas

                    


Aquafarina Fermenti

Kosmetyka chlebowa

Podobno jesteśmy tym, co jemy. Być może dlatego do wypiekania chleba używamy specyfiki tego samego zjawiska fermentacji z użyciem mikroorganizmów, bez którego my, ludzie, nie moglibyśmy istnieć (zwróćmy chociażby uwagę na fermentację mlekową i oddychanie beztlenowe w ludzkim organizmie).

Niezwykły jest również wpływ tych elementów na nasze ciało – nie tylko od wewnątrz, ale również na zewnątrz. Można to zauważyć szczególnie podczas wyrabiania ciasta z drożdżami, zakwasem, mąką i woda. Dobroczynne właściwości poszczególnych składników sprawiają, że nasze ręce stają się odżywione i gładkie jak aksamit. Dlatego właśnie powinniśmy wykorzystywać je również w pielęgnacji. Witaminy, enzymy i kwasy organiczne zawarte w bochenku chleba to prawdziwa zbawcza kuracja dla naszego ciała i naszych włosów…

Kosmetyki naturalne Katowice

Jako polska marka Aquafarina Fermenti wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkim klientom i oferujemy różnorodne, naturalne kosmetyki. Polecamy je mieszkańcom Katowic i wszelkich innych miejscowości kraju, którym zależy na bezpiecznej pielęgnacji i zregenerowaniu skóry.

W składzie preparatów, które proponujemy, nie ma żadnych szkodliwych substancji. Zamiast nich postawiliśmy na zdrowe witaminy, minerały, mikroelementy i inne składniki odżywcze, które pozytywnie wpłyną na Wasze ciało.

Szeroki wybór kosmetyków naturalnych 

Oferujemy m.in. mydła naturalne o innowacyjnej formule bazującej na zakwasie chleba żytniego. Codzienne stosowanie produktu sprawi, że skóra stanie się miękka i bardziej delikatna.

Osobom, którym zależy na odpowiedniej pielęgnacji włosów lub borykają się z różnymi problemami kosmyków, oferujemy szampony naturalne. Bez względu na to, czy macie kłopot dotyczący rozczesywania czy wypadania pasm, zakupiony na stronie produkt na pewno Wam pomoże. Co więcej, nada fryzurze objętość i blask.

Już dziś zobaczcie, jakie kosmetyki naturalne przygotowała dla Was Aquafarina ‒ firma z Katowic. Zakupcie je dla siebie, a najbliższym zróbcie prezent w postaci małego lub dużego zestawu chlebowego. Koniecznie zapoznajcie się z opisem wszystkich produktów na stronie.


Przejdź do strony głównej
 
        alt            alt              "Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl".
 
Project by: TREjka | Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
{__CONTACT_LEADER}